Viršija lūkesčius, o ne biudžetą


      Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas.
      Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.
      Vertybės – 

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Kaip užsakyti?

UŽSAKYMO PATEIKIMAS

1.www.arpekas.lt prekės užsakomos be registracijos! Pirkėjas išsirinkęs reikalingas prekes, susidėjęs jas į virtualų krepšelį ir užpildęs kontaktinę informaciją, nurodytu elektroniniu paštu gauną išankstinę sąskaitą, kaip užsakymo patvirtinimą, jog mes gavome Jūsų užsakymą. SVARBU teisingai užpildyti savo kontaktinius duomenis. Neteisingai juos pateikus, vadybininkas negalės su Jumis sukontaktuoti.

2. Gavus užsakymą,UAB Arpekasdarbuotojas patikrina užsakytų prekių kiekius, jų komplektaciją, taip pat pristatymo būdą, terminus ir susisiekia su pirkėju dėl tolimesnių veiksmų.

3. Nesandėliuojamas prekes galima užsakyti į mūsų sandėlį Vilniuje ir iš jo jas atsiimti savo atvykus savo transportu. Esant netikslumams dėl užsakytų prekių, atskaitingas darbuotojas su Jumis susisieks dėl patikslinimo.

4. Užtikrinant Jūsų pinigų saugumą ir pirkėjui pageidaujant, sudaroma pirkimo pardavimo sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo. Sutartyje nurodant pirkėjo asmens duomenis, apmokėjimo būdą, pristatymo terminus, adresą (jei reikalingas pristatymas) ir kitus sutartyje numatytus aspektus.

APMOKĖJIMO BŪDAI

1. Gavus patvirtintą, išankstinės sąskaitos apmokėjimas atliekamas bankinio mokėjimo pavedimu (tiesioginio nukreipimo (bank link) į elektroninės bankininkystės sistemas Arpekas.lt parduotuvėje nėra).

2. Galima atsiskaityti atvykus į mūsų saloną adresu Laisvės pr. 60, Vilnius.

3. Atsiskaitymas atsiimant prekes iš sandėlio/pristačius pirkėjo nurodytu adresu, Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (reikia turėti tikslią, atsiųstoje sąskaitoje nurodytą grynųjų pinigų sumą).

 


Iškilus klausimams dėl apmokėjimo sąlygų ir kt., kreipkitės į vadybininką +370 685 71902 arba  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gamintojų kainoraščiai