Pristatymas

PRODUKCIJOS PRISTATYMO SĄLYGOS LIETUVOJE

1. Prekių pristatymas galimas tik Lietuvoje. Užsakant prekes Arpekas.lt intertinėje parduotuvėje, klientas turi galimybę rinktis:

- atsiimti prekes nemokamai iš mūsų sandėlio Vilniuje, Žalgirio g. 131. (Prieš vykstant, būtina suderinti!)
-
nurodyti mokamą* pristatymą kliento pageidaujamu adresu

* kai kurią produkciją galima pristatyti nemokamai kliento adresu, tai priklauso nuo pirkinių krepšelio sumos, skubumo ir kiekio. Gavęs užsakymą, daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas suteiks Arpekas.lt vadybininkas +370 685 71902

2. Visas prekes klientui stengiamės pristatyti per kuo trumpesnį laiką (sandėliuojamos prekės paruošiamos ir pristatomos per 1-2 d.d.). Tačiau, produkcija, kuri nėra sandėliuojama Lietuvoje ir produkcija, kurią reikia gaminti pagal užsakymą - pristatoma per 7-21 d.d. Tikslų konkrečios prekės terminą Jums praneš Arpekas.lt vadybininkas.

3. Jei klientas renkasi atsiėmimą iš sandėlio, prekės atiduodamos darbo dienomis nuo 9 iki 17 valandos, (savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame). Suruošus prekes, vadybininkas su Jumis susisieks dėl prekių atidavimo. Klientui pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybas, prekės pristatomos iki kliento kiemo, o jei privažiavimas netinkamas - iki artimiausios vietos. Prekių iškrovimo, sunešimo ar surinkimo paslaugos nėra teikiamos! Prekių užsinešimas yra išskirtinai kliento reikalas.

4. Tiksli pristatymo kaina, renkantis pristatymą per kurjerių tarnybas, priklauso nuo užsakomų prekių svorio, kiekio ir pristatymo vietos, todėl galutinę kainą klientas matys jam išrašomoje išankstinėje PVM sąskaitoje-faktūroje po užsakymo patvirtinimo.

5. Prekės kurios yra siunčiamos iš Arpekas.lt sandėlio Vilniuje ir apmokėjimo būdas pasirinktas Atsiskaitymas grynaisiais gavus prekes, mes visada reikalaujame apmokėti už pristatymo paslaugą iš anksto. Taip yra daroma, siekiant išvengti nesąžiningų klientų. Klientui atsisakius prekių, tačiau jas jau perdavus kurjeriams, pinigai už pristatymą nėra grąžinami!


 Iškilus klausimams dėl pristatymo terminų, sąlygų ir kt., prieš užsakant prekes visada rekomenduojame susisiekti su vadybininku +370 685 71902 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gamintojų kainoraščiai